Veranstaltungs-kalender
-
(Dny otevřených dveří)
Mo 18.03.24 - Fr 22.03.24
(Letohrad)
-
(Velikonoční výstava výrobků MŠ, ZŠ a místních organizací)
Mo 18.03.24 - So 24.03.24
Kulturzentrum (Česká Třebová) - Kleine Halle
-
(Velikonoční výstava ČČK)
Di 19.03.24 - Fr 22.03.24
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
-
(Hra na školu)
Di 19.03.24 10:00
(Letohrad)
-
(Vynášení Morany)
Di 19.03.24 16:00
Nám. Al. Jiráska (Lanškroun)
-
(Zajíčkovo tvořivé odpoledne)
Di 19.03.24 16:30
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Pan Halpern a pan Johnson)
Di 19.03.24 19:30
Roškots Theater, Kino Mai, Theaterklub (Ústí nad Orlicí)
-
(Dětská scéna)
Mi 20.03.24 - Do 21.03.24
Kulturhaus (Ústí nad Orlicí)
-
(Výlet s ZO SPCCH Polsko – Kudowa Zdroj)
Mi 20.03.24
Ústí nad Orlicí
-
(Jarní dílnička na Parníku)
Mi 20.03.24 14:00
(Česká Třebová)
-
(Velikonoční tvořen v MŠ Pod Lesem)
Mi 20.03.24 15:30
(Ústí nad Orlicí)
-
(Tvoření - vitráže)
Mi 20.03.24 16:00
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
-
(Burza dětského oblečení)
Mi 20.03.24 16:00
Kaminek - Zentrum für Familie e.V. (Choceň)
-
(Pohádka s tvořením - Krabička)
Mi 20.03.24 16:00
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
-
(Dvě století s dinosaury)
Mi 20.03.24 17:00
Grundschule Česká Třebová (Česká Třebová)
-
(Domácí vzdělávání)
Mi 20.03.24 17:00
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Hudební kavárna)
Mi 20.03.24 18:00
(Letohrad)
-
(Povídání o mašinkách)
Mi 20.03.24 18:00
Stadtbibliothek (Letohrad)
-
(Den otevřených dveří v ZŠ Na Štěpnici)
Do 21.03.24
(Ústí nad Orlicí)
-
(Březnové Inspiro Kafé)
Do 21.03.24 09:30
Café Max (Ústí nad Orlicí)
-
(Šikovné ručičky – Jarní tvoření)
Do 21.03.24 15:00
Seniorenklub (Ústí nad Orlicí)
-
(Jarní dílna plstění)
Do 21.03.24 15:00
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
-
(Kavárnička dříve narozených)
Do 21.03.24 15:15
Familienzentrum Kinderwelt (Lanškroun)
-
(13. cestovatelský večer – Tanzanie)
Do 21.03.24 17:30
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Koncert žáků bicích nástrojů třídy Lindy Gregarové)
Do 21.03.24 18:00
(Ústí nad Orlicí)
-
(Plněné hamburgery U Tří mostů)
Fr 22.03.24 - Sa 23.03.24
(Ústí nad Orlicí)
-
(Nové tváře, nová přátelství)
Fr 22.03.24
Familienzentrum Kinderwelt (Lanškroun)
-
(Cafe Del House)
Fr 22.03.24
Staff Caffe (Česká Třebová)
-
(Světový den vody)
Fr 22.03.24 - So 24.03.24
Hallenbad (Ústí nad Orlicí)
-
(Noc s Andersenem)
Fr 22.03.24
(Jablonné nad Orlicí)
-
(Velikonoční výstava a workshop)
Do 21.03.24 15:00
Fr 22.03.24 09:00
Familienzentrum Apfel (Jablonné nad Orlicí)
-
(Ukliďme Choceň)
Fr 22.03.24 15:00
Die grundlegende Organisation der Tschechischen Union für Naturschutz Spongilit (Choceň)
-
(Noc s Andersenem)
Fr 22.03.24 17:00 - Sa 23.03.24 08:00
Stadtbibliothek (Letohrad)
-
(Beseda s českotřebovským mořeplavcem Lukášem Šulcem O…)
Fr 22.03.24 18:00
Česká Třebová
-
(Uděláte mně to znova?)
Fr 22.03.24 19:00
Orlovna (Letohrad)
-
(Ples LDT Zblovice)
Fr 22.03.24 19:00
Kulturhaus (Ústí nad Orlicí)
-
(Africa Eco Race 2024)
Fr 22.03.24 19:00
Restaurant Fontäne (Záchlumí)
-
(Lucerna)
Fr 22.03.24 19:00
Fidiko (Žamberk)
-
(Retro párty 80’s & 90’s)
Fr 22.03.24 20:00
Multifunktionales Zentrum LArt (Lanškroun)
-
(BB-day Party Vol. 12)
Fr 22.03.24 20:00
Klub Blauer Zwerg (Česká Třebová)
-
(Hudební večer na Baru Malá scéna. Kapela Punkva)
Fr 22.03.24 20:00
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
-
(Kongo: Dance explosion edn)
Fr 22.03.24 21:00 - Sa 23.03.24 05:00
Kongo dance-club (Letohrad)
-
(Velikonoční turnaj trojic v nohejbale)
Sa 23.03.24 08:30
(Červená Voda)
-
(Zahájení jarní turistické sezóny 2024 Pardubického kraje)
Sa 23.03.24 08:30
Kulturzentrum Vonwillerka (Žamberk)
-
(Sběratelské setkání)
Sa 23.03.24 09:00
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Funkční jóga s Denisou Prosser)
Sa 23.03.24 09:00
Familienzentrum Mosaik (Letohrad)
-
(Mezigenerační dílna)
Sa 23.03.24 09:30
Familienzentrum Kinderwelt (Lanškroun)
-
(Velikonočně na Kopečku 23.3.2024)
Sa 23.03.24 10:00
Werkstätten für Menschen mit Behinderungen Kopeček (Bartošovice v Orlických horách)
-
(FC Jiskra 2008 - Dlouhoňovice)
Sa 23.03.24 10:30
(Červená Voda)
-
(Extraligový zápas SK Hokejbal Letohrad - TJ Snack Dobřany)
Sa 23.03.24 14:00
(Letohrad)
-
(Dětský maškarní karneval)
Sa 23.03.24 14:00
(Ústí nad Orlicí)
-
(Noc s Andersenem)
Sa 23.03.24 17:00
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Josefovská maškaráda)
Sa 23.03.24 19:00
(Červená Voda)
-
(Koncert - Protheus & Komunál)
Sa 23.03.24 19:30
Kulturhaus (Ústí nad Orlicí)
-
(Country bál)
Sa 23.03.24 20:00
Kameničná
-
(Obecní ples v Jehnědí)
Sa 23.03.24 20:00
(Jehnědí)
-
(Kongo: Oldies 80 & 90 léta)
Sa 23.03.24 21:00 - So 24.03.24 05:00
Kongo dance-club (Letohrad)
-
(Svatý týden a Velikonoce v kostele)
So 24.03.24
Kirche Mariä Himmerfahrt (Ústí nad Orlicí)
-
(Pašije v Knapovci)
So 24.03.24
Kirche St. Peter und Paul (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
-
(Jarní výstava)
Sa 23.03.24 09:00
So 24.03.24 09:00
Hotel "Zur Eiche" (Jablonné nad Orlicí)
-
(Velikonoční jarmark)
So 24.03.24 10:00
(Žamberk)
-
(Velikonoční Fler Jarmark)
So 24.03.24 13:00
Staré náměstí (Česká Třebová)
-
(Velikonoční dílničky v muzeu)
So 24.03.24 13:00
Stadtmuseum (Česká Třebová)
-
(FC Jiskra 2008 A - TJ Jablonné nad Orlicí)
So 24.03.24 15:00
(Červená Voda)
-
(Výstava mladších žáků výtvarného oboru ZUŠ)
So 24.03.24 15:00
Kunstschule (Choceň)
-
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka)
Mo 25.03.24 09:00
Mutterzentrum Teddybär (Ústí nad Orlicí)
-
(Den otevřených dveří v ZUŠ)
Mo 25.03.24 15:00
(Žamberk)
-
(Jóga pro děti v Medvídku)
Mo 25.03.24 16:04
Mutterzentrum Teddybär (Ústí nad Orlicí)
-
(Hudební besídka)
Mo 25.03.24 17:00
(Ústí nad Orlicí)
-
(Jóga pro dospělé v Medvídku)
Mo 25.03.24 17:00
Mutterzentrum Teddybär (Ústí nad Orlicí)
-
(Rodina pohledem občanské poradny)
Mo 25.03.24 17:00
Familienzentrum Mosaik (Letohrad)
-
(Školní akademie ZŠ 28. října - Cesta do vesmíru)
Mo 25.03.24 18:00
Fidiko (Žamberk)
-
(Koncert učitelů ZUŠ Choceň)
Mo 25.03.24 18:30
Kunstschule (Choceň)
-
(Aneta Langerová - Zázračná písně krajina)
Mo 25.03.24 19:00
Stadtkino (Jablonné nad Orlicí )
-
(Výlet s ČČK - Od města k městu)
Di 26.03.24
Ústí nad Orlicí
-
(Den otevřených dveří)
Di 26.03.24 07:50
(Kunvald)
-
(Ženský kruh)
Di 26.03.24 09:00
(Ústí nad Orlicí)
-
(Jak na chytrý telefon)
Mo 25.03.24 09:00
Mo 25.03.24 13:00
Di 26.03.24 10:00
(Žamberk)
-
(Beseda a autogramiáda se spisovatelem Pavlem Čechem)
Di 26.03.24 16:00
(Choceň)
-
(Česko U21 - Island U21)
Di 26.03.24 17:30
(Kostelec nad Orlicí)
-
(Dekorace květináčů)
Mi 20.03.24 10:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
-
(Plavání pro těhotné)
Mi 20.03.24
Hallenbad (Ústí nad Orlicí)
-
(Aqua aerobic)
Do 21.03.24
Hallenbad (Ústí nad Orlicí)
-
(Pilates pro začátečníky v budově ČČK)
Di 26.03.24 18:45
Tschechisches Rotes Kreuz (Ústí nad Orlicí)
-
(Audiohelp z.s. středisko pro sluchově postižené - terénní služby 1x měsíčně)
Di 19.03.24 08:00
Česká Třebová
-
(Klub Alfa-Omega podporuje pozůstalé v čase truchlení)
Di 19.03.24 15:30
Regionalcaritas Wildenschwert (Letohrad)
-
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí)
Di 26.03.24 09:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
-
(Farmářské trhy)
Fr 22.03.24 08:00
Lanškroun
Ausstellungen und langzeitige Veranstaltungen
-
(Celoroční výstava)
So 30.04.23 - Di 30.04.24
Kostel sv. Jana Křtitele (Orlické Záhoří)
-
(Letecká výroba na Choceňsku)
Mo 01.05.23 - Fr 31.01.25
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
-
(K přijímačkám z matiky s Kristýnou)
So 01.10.23 - Di 30.04.24
Familienzentrum Apfel (Jablonné nad Orlicí)
-
(Univerzita třetího věku)
So 01.10.23 - 30.06.24
Kinder- und Jugendhaus Kamarád (Česká Třebová)
-
(Jaroslav Prášil: Len - náramky - perle)
Fr 13.10.23 09:00 - So 31.03.24 16:00
Museum für Spitzen Vamberk (Vamberk)
-
(Výstava Krajinou Orlických hor)
Do 04.01.24 - So 31.03.24
Touristisches Informationszentrum Žamberk (Žamberk)
-
(Krajina vlaků)
Di 09.01.24 - So 31.03.24
(Česká Třebová)
-
(Výstava - Herbáře, léčivé knihy šesti století)
Di 23.01.24 - So 14.04.24
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
-
(Výstava kreseb Tělo na papíře)
Do 01.02.24 - So 31.03.24
(Lanškroun)
-
(Výstava - Letohradský zámek v proměnách času)
Mo 05.02.24 - Fr 26.04.24
Stadtbibliothek (Letohrad)
-
(Mini výstava ČČK)
Do 08.02.24 - Mo 20.05.24
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
-
(Výstava výtvarného oboru ZUŠ - Máme rádi zvířata)
Fr 01.03.24 - Di 30.04.24
Stadtbibliothek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
-
(Výstava. Alexandr Kozák. Malba, Kresba, Návrhy)
Sa 02.03.24 - So 31.03.24
Kleine Bühne (Ústí nad Orlicí)
-
(Stromy zakořeněné vertikály)
Sa 02.03.24 - So 14.04.24
Schloss Kvasiny (Kvasiny)
-
(Z fotoalb choceňského důstojníka)
So 03.03.24 - 24.03.24
Schloss Choceň – Adlergebirge-Museum (Choceň)
-
(Výstava - Štěpán Málek "Pod egidou geometrie")
Do 07.03.24 - Fr 29.03.24
Galerie pod Radnicí (Ústí nad Orlicí)
-
(Výstava Quido Kocián - dílo posedlé krásou)
Fr 08.03.24 - So 25.08.24
Stadtmuseum (Ústí nad Orlicí)
-
(Výstava: 4 elementy - hlína, kov, dřevo, barvy)
Fr 08.03.24 - So 07.04.24
Auf den Spuren des naschhaften Bären - Lehrpfad (Jablonné nad Orlicí)
-
(Stezka Pokémon Go)
Sa 09.03.24 - So 24.03.24
(Česká Třebová)
-
(Jaro v muzeu)
Mo 11.03.24 - Sa 30.03.24
Stadtmuseum Letohrad (Letohrad)
-
(Výstava z kurzů Malba a kresba UTV)
Mo 18.03.24 - Sa 08.06.24
(Česká Třebová)
-
(Paul Voca & David Moješčík MojDa – VocaMojDa)
Di 19.03.24 - Fr 12.04.24
Kulturzentrum (Česká Třebová)
Suchtreffer: 88